Sukces naszego ucznia w konkursie plastycznym

22 marca odbyło się uroczyste podsumowanie powiatowego konkursu literacko-plastycznego „Jestem bezpieczny w cyberprzestrzeni”, którego organizatorem było CREWŁ w Sieradzu Biblioteka Pedagogiczna w Pajęcznie. Konkurs adresowany był do uczniów kl.V-VIII szkół podstawowych naszego powiatu i miał na celu uwrażliwienie na zagrożenia wynikające z niewłaściwego korzystania z Internetu i uświadomienie ich konsekwencji oraz kształtowanie postaw bezpiecznego korzystania z internetu. Uczeń kl. VI  naszej szkoły Kamil Trzepański zajął w nim zaszczytne II  miejsce. Nagrody laureatom wręczył gość honorowy – Pani Iwona Koperska, Przewodnicząca Sejmiku Województwa Łódzkiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!